ART / Lithographs / Litograph 17334354
nr 1733 4354
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed, numbered 264/375, sheet: 42x31 + häfte med litografi Stämpelsignerad,
LITOGRAPH, Signerad, numrerad 264/375, bladets mått: 42x31 + häfte med litografi Stämpelsignerad, oramad
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 500
Monday October 20 2025
at 19:06:14
20/10 18:57:03